Contact

Wil je meer weten over het netwerk of heb je een vraag voor een specifiek persoon? Schroom niet en neem contact op met een van onderstaande personen uit ons actienetwerk.

Programmateam

Raymond Israël

Directeur
raymond.israel@actienetwerk-gasterug.nl
0629334004

Pieter Walinga
Programmamanager
p.walinga@amsterdam.nl
0653797711

Edwin Oskam
Data & Monitoring
e.oskam@amsterdam.nl
0613546510 

Carlinke Jansen
Campagnemanager
carlinke@live.nl
0647121438

Kernteam

Laetitia Stuijt
Bedrijven
l.stuijt@amecboard.com
0615566882

Maurits Groen
Scholen
Duurzaam ondernemer
mg@mgmc.nl
0621553563

Marjolein Bot
Bedrijventerreinen
Amsterdam Economic Board
m.bot@amecboard.com
0640222217 

Robert Duiveman
Trekker Doorbraakmethode
Instituut voor Publieke Waarden
robert@publiekewaarden.nl
0638292237

Lara Jongejans
Trekker Kantoren
Green Business Club
lara@greenbusinessclub.nl
0629346944

Pauline Westendorp
Buurten
02025
pauline@02025.nl
0654723019

Elwin van der Klis
Trekker bedrijventerreinen &
trekker zorginstellingen
e.vanderklis@amecboard.com
0650459380

Nina van den Berg
Trekker Kantoren
Green Business Club
nina@greenbusinessclub.nl
0619079418

Oddy Folgerts
Zorginstellingen
Sigra
OFolgerts@sigra.nl
0658084661

Raad van Toezicht

Sascha Bloemhof 
Voorzitter RvT

Bekijk haar profiel op LinkedIn

Farah Martinez Maaz
Lid RvT

Bekijk haar profiel op LinkedIn

Bonne van Hattum 
Voorzitter RvT

Bekijk haar profiel op LinkedIn

Homme ten Have
Lid RvT

Bekijk zijn profiel op LinkedIn

Coenraad de Vries
Lid RvT

Bekijk zijn profiel op LinkedIn

Netwerkraad

Jacqueline Cramer
Ambassadeur circulaire economie bij Metropoolregio Amsterdam & 02025

Nina Tellegen
Executive Director Amsterdam Economic Board

Emeil Reiding
Secretaris-Directeur Metropoolregio Amsterdam

Eline Kik
Directeur Green Business Club Nederland

Natasja van den Berg
Eigenaar directeur Tertium